Boya Ustası

Duvar boyanızın yenilenmesimi gerekiyor? Yada tavan boyasının?

Boya ustalarımız her semtte hizmetinizde. Bize ulaşın, fiyat ve renk kataloğu isteyin.

boya ustası

Boya badana işleri zahmetli ve uğraştırıcı işlerdir. Özellikle de işinin ehli kişilerce yapılmadığı takdirde eşyalarımız kirlenebilir, sıkıntılı zamanlar geçirebiliriz. Oysa İstanbul genelinde boya ustalarımızın verdiği hizmet ile kalitenin öncüsü ve işimizin ustasıyız.

Son yıllarda ev dekorasyonunda ciddi gelişmeler görülmektedir. Çok değişik duvar kaplama malzemeleri, çeşitli duvar kâğıtları ve farklı türde yer ve tavan dekorasyon malzemeleri, insanların ilgisine mazhar olmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki duvar, yer ve tavan dekorasyon malzemeleri nispeten pahalı malzemelerdir, ayrıca evlerin inşaat alanlarına dönmesine sebep olurlar. Hem evlerinizi dekore etmek, hem fazla ücret ödememek, hem de evlerinizin inşaat alanlarına dönmesine izin vermemek mi istiyorsunuz?

Yapılabilecek en güzel şey, dekoratif duvar boyası uzmanı ustalarımızla irtibata geçmektir. Dekoratif boyama konusunda her geçen gün yeni trend başlatan firmamız, çeşit çeşit ve desen desen iç cephe dekoratif boya çeşitleriyle karşınızdadır. İstanbul boya ustası piyasasının en gözde boyacıları ile birlikte çalışmamız dolayısıyla her zaman yeni tasarımların ve müşteri memnuniyetinin peşinde koşmaktayız. Bu hesapla da tecrübeyi yenilikçi anlayışla buluşturmaktayız. Tüm bu üst seviye hizmetlerimizi alırken badana boya ustaları sektördeki en uygun boya badana fiyatlarını firmamızda bulabilirsiniz.

Boya badana işlerinizin için telefonlarımız, web sitemiz ve büromuz aracılığıyla bizlere ulaşın, evlerinizi renklendirelim.

Boya Çeşitleri

Boya çeşitleri, öncelikle üç temel gruba ayrılmaktadır. Bunlardan birincisi iç cephe boyaları, ikincisi tavan boyaları ve üçüncüsü dış cephe boyalarıdır. Ancak boya çeşitleri bu üç sınıfla bitmez. Her sınıfın kendisine göre alt sınıfları da bulunmaktadır.

Örneğin yağlı boya, silikonlu boya, silinebilir boya, su geçirmez boya vb. şeklinde onlarca sayıda boya çeşitleri bulmak mümkündür.

Kusursuz "ev boya badana hizmetini" vazife edinen boya ustaları, hangi boya çeşidinin evleriniz ve bulunduğunuz bölge için uygun olabileceğini sizlerle mütalaa etmekte ve kullanılacak boyaya karar vermektedir. Böylece evlerinizin hangi odasında hangi boyanın uygun olacağı, hangi cephenin dış cephe boya türünün hangisi olacağı gibi ayrıntılar, titizlikle düşünülmektedir. Bu sayede evinizin güneşlenme ve ısınma kontrolü, duvarlarınızın su alma sorunu kontrolü gibi problem odakları da eleminize edilmektedir.

Saten, su bazlı, akrilik, plastik, ipek, yağlı boya gibi pek çok farklı boya çeşitleri arasından en iyisini seçebilmek de hayli zordur. Fakat işinin ehli, deneyimli ve tecrübeli boya ustası size en uygun boyayı tavsiye edecektir.

Çeşitlerine göre kullanım sürelerinin uzunluğu da değişebilen boyalardan, silinebilir özelliğe sahip olanlar da bulunmaktadır. Özellikle su bazlı silikon özellikli boyalar koku bakımından hassas ve alerjisi olan kişiler için oldukça uygundur. Nemli bezle silindiğinde kirlerin çıkması da bu boyayı oldukça ideal yapmaktadır. Zira bu özelliği sayesinde boyamız yıllarca dayanır ve kirleri silerek kurtulabilirsiniz.

Nano teknoloji ile üretilip kendini ışıkla temizleyen boyalar vardır ki bu boyalar sadece usta ellerden çıkınca amacına ulaşmakta, gerekli uygulama en doğru şekilde sağlanabilmektedir.

Firma olarak inşaatla ilgili her türlü iş ve işlemin uzman ellere bırakılması taraftarıyız.

İşinin Ehli Ustalar

Boyanın yapılacağı mekâna uygun renk tavsiyesinde bulunan boya ustaları, mekânın büyüklüğü, kirlenme oranı, eşya durumu gibi pek çok konuyu inceledikten sonra sizlere gerekli boya badana fiyatlarını da vermektedirler. Yaşam alanlarınızda ya da iş yerlerinizde farklı bir dekor yaratmak istiyorsanız işinin ehli boya ustası ekibi dekoratif boyama hizmeti vermektedirler.

Boya işine başlamadan önce eşyaları toplayıp ambalajlayan, yerleri örtü ile kapatan ve süpürgeliklere örtüyü bantla sabitleyen boya ustaları, çatlak delik gibi kabarıkları, priz ve anahtar tamirlerini de yapmaktadırlar.

Duvar, tavan, ahşap yüzeyler ve kapıların boyasının yanında aynı zamanda dış cephe boyaları hizmetini de en iyi şekilde veren boyacı ustaları, gerekli izolasyonu sağlayarak evinizin soğuk ve sıcaktan korunmasını sağlamaktadırlar.

Kaliteli ve su bazlı boyaları kullanmak hem insan sağlığı açısından hem de çevre sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Her türlü onarım, tadilat, boya yenileme konusunda siz de ustaist.com adına hizmet veren usta boyacılarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz keşif, ölçüm ve değerlendirme sonrasında gerekli fiyatlandırmanın yapılması ile ön hazırlıklar tamamlanmakta, işini bilen boya ustası ekibi en kısa sürede en iyi hizmeti sunmaktadır. Her türlü ayrıntıya dikkat eden işinde iyi ustalar, İstanbul haricinde Türkiye'nin çoğu ilinde en kısa sürede hizmet ulaştırmaktadır.

Dekoratif Boya

Günümüzde dekoratif boyama olarak adlandırılan desenli boyama işi artık ülkemizde de oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Efekt boyaların kullanılması ile yapılabilen bu boya çeşidi, özel fırçalar, rulolar ve spatulalar kullanılarak uygulanabilmektedir. En yaygın dekoratif boya çeşidi ise sedef boyadır. Fakat efekt boyalarda isteğe göre folyo, ince, süet, keten, sim, kabartma, ahşap, ay yıldız, dama, hasır, kalp, balon, gül ve kelebek desen gibi pek çok farklı desen uygulaması ustaist boya ustaları tarafından yapılabilmektedir.

Boya Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boya işinde en önemli konulardan biri de boyanın uygulanacağı mekâna uyumudur. Mekânın ışık almasından genişliğine, tavanının alçak ya da yüksek olup olmadığına kadar pek çok konu göz önünde bulundurulmalıdır. Zira canlı renkler odayı daraltırken yeşil, mor, mavi gibi renkler geniş ve açıklık görüntüsü sağlamaktadır.

Başka önemli kural da sürekli aynı markayı kullanmaktır. Talimatlara uygun şekilde uygulanacak olan boya, asla nemli yüzeylere uygulanmamalı, mimari hatalar giderildikten sonra uygulanmalıdır. İşin tüm püf noktalarının doğru bir şekilde uygulanabilmesi ise sadece işinde uzman, deneyimli ve tecrübeli boyacılar tarafından dikkate alınmakta, gerektiği şekilde uygulanabilmektedir.

Özellikle de kış aylarının yaklaşması ile hem evde değişik bir görüntü elde etmek için, hem de farklı ve canlı bir ruh haline geçmek için yapılması gereken en uygun değişiklik boya yaptırmaktır. Evde sentetik ve su bazlı, balkon demirleri ve ahşap yüzeylerde ise yağlı boya kullanmak uygundur

Hizmetler

  • İç Cephe Boyası
  • Dış Çephe Boyası
  • Ev Boya Badana
  • Silinebilir Boya
  • Yağlı Boya
  • Su Yalıtımı Boyası
  • Desenli Duvar Boyası
  • Ahşap Boyama
  • Dekoratif Boya

Nerelerdeyiz?

Blog Yazıları

İletişim:
Müşteri Destek:
0532 659 79 36
Takip Et:
Tavsiye